GÜVENLİK SİSTEMİMİZ

Sitemizde elektronik ortamda gerçekleştirilen ve güvenli bilgi akışının sağlanmasının gerekli olduğu sistemlerde bir endüstri standardı olan SSL Protokolü sayesinde, alışveriş yaparken girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz, megabalik.com.tr'den bağımsız olarak şifrelenerek, provizyon alınacak bankanın Sanal Pos sistemine güvenli olarak iletilir. Ayrıca SSL Protokolü, bulunmak istediğiniz sitenin sahte bir versiyonunda olmadığınızı, gerçekten doğru sitede olduğunuzu da kanıtlar. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz, internet adresinin http'den https'e dönüştüğü sayfanın altında bulunan kilit ikonuna çift tıklayarak SSL sertifikasını inceleyebilirsiniz. SSL Protokolü hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.ssl.com sitesini inceleyebilirsiniz.

SSL Protokolü ile güvence altına alınmış sipariş ödeme sayfaları dışında, internet üzerinde gerçekleştirilen iletişim biçimlerinin hiçbirinde (E-Mail, hızlı mesajlaşma servisleri, müşteri ilişkileri iletişim formları vb.) kredi kartı bilgilerinizi yazmayınız.
 
  
Güvenlik ve Bilgi Gizliliği Politikamız
 
Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kurallarının amacı MEGA Balıkçılık ve Denizcilik Ticaret LTD ŞTİ E-Ticaret sitesi olan megabalik.com.tr adresinde yaptığınız alışverişlerde, bu hizmeti alırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemektir.


MEGA Balıkçılık ve Denizcilik Ticaret LTD ŞTİ E-Ticaret Sitesi Olan megabalik.com.tr'de Gizlilik ve Güvenlik Politikası Kapsamı

* Bu gizlilik ve güvenlik politikası megabalik.com.tr URL'i ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.

* MEGA Balıkçılık ve Denizcilik Ticaret LTD ŞTİ tüm müşterilere ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmayacağını taahhüt eder.

MEGA Balıkçılık ve Denizcilik Ticaret LTD ŞTİ E-Ticaret sitesi olan megabalik.com.tr adresinde satın aldığınız ürünlerin doğru adrese ulaşması için üyelik işlemleri ve/veya ürün siparişi sırasında girdiğiniz teslim adresinin doğruluğundan müşteri sorumludur.

MEGA Balıkçılık ve Denizcilik Ticaret LTD ŞTİ E-Ticaret sitesi olan megabalik.com.tr adresinden satın aldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz ve zamanında fatura ile birlikte tesliminden sipariş sırasında seçtiğiniz kargo firması sorumludur.

MEGA Balıkçılık ve Denizcilik Ticaret LTD ŞTİ E-Ticaret Sitesi Olan megabalik.com.tr Hangi Kişisel Bilgilerinizi Saklar?

* Müşterilerimiz sitemizi ziyareti için herhangi bir kişisel bilgiyi sisteme kaydetmek zorunda değildir.Fakat MEGA Balıkçılık ve Denizcilik Ticaret LTD ŞTİ E-Ticaret sitesi olan megabalik.com.tr hizmetinden yararlanacak iseniz üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

MEGA Balıkçılık ve Denizcilik Ticaret LTD ŞTİ E-Ticaret sitesi olan megabalik.com.tr kullanıcıların kişisel bilgilerini şu sebeplerle saklar; Belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar olmanızı sağlamak. 


Kişisel Bilgilerin Güvenliği;

MEGA Balıkçılık ve Denizcilik Ticaret LTD ŞTİ E-Ticaret sitesi olan megabalik.com.tr, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda mağaza, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu 2  bilgi sistem tarafından firmaya verilir.

Kişisel Bilgilerin Saklandığı Ortamın Güvenliği;

İnternet'te güvenlik temelde iki başlık altında incelenebilir:

* Birincisi, bu hizmeti vermekte kullandığımız donanımın, yazılımın ve network altyapısının güvenliği. Bu amaçla, güvenilirliği pek çok ortamda test edilmiş network ürünleri kullanmaktayız.

* İkincisi ise, müşterilerimiz servisimizden yararlanırken oluşan veri trafiğinin güvenliği.

Başka Sitelere Link Verme;

MEGA Balıkçılık ve Denizcilik Ticaret LTD ŞTİ E-Ticaret sitesi olan megabalik.com.tr sayfasından diğer internet adreslerine link'ler verilebilir. MEGA Balıkçılık ve Denizcilik Ticaret LTD ŞTİ E-Ticaret sitesi olan megabalik.com.tr link verdiği sitelerin kendi bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri;

MEGA Balıkçılık ve Denizcilik Ticaret LTD ŞTİ E-Ticaret sitesi olan megabalik.com.tr sayfası üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.Herhangi bir zamanda aldığınız hizmet yada ürünle ilgili, MEGA Balıkçılık ve Denizcilik Ticaret LTD ŞTİ E-Ticaret alışveriş sayfasıyla ilgili bildirim, tavsiye ve önerilerinizi [email protected] adresine E-Mail yoluyla göndermenizi rica ederiz.


Saygılarımızla,